1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ІНОЗЕМНА МОВА – КРОК ДО УСПІШНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ

25 жовтня 2018р. в ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбулося засідання міської методичної секції викладачів іноземних мов на тему «Аудіювання – одна із головних складових при вивченні іноземної мови».

СУЧАСНІ ПРОФЕСІЇ – СУЧАСНА ДЕРЖАВА: ПРО ПРОЕКТ «СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ»

24 жовтня у коледжі відбулась робоча зустріч з делегацією польської фірми "HANPLAST", яка на сучасному ринку представляє виробництво сонячних панелей. За результатами зустрічі напрацьовано конкретні домовленості щодо подальшої співпраці та підписано меморандум. Це дозволить коледжу напрацювати сучасну технічну базу та вже найближчим часом розпочати різного рівня професійну підготовку кадрів для монтажу та обслуговування систем ВДЕ.

Раніше "HANPLAST" вже передала безкоштовно сучасне спеціалізоване обладнання для облаштування майстерні-лабораторії систем ВДЕ, зокрема дві сонячні панелі та інвертори, які є модулями фотовольтаїчної установки.

 

ПЕРЕМОЖНЕ ЗАВЕРШЕННЯ СПОРТИВНОГО СЕЗОНУ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

20 жовтня 2018 року у Шевченківському районі міста Києва проходили змагання, присвячені Дню захисника України, серед команд вищих навчальних закладів, які розташовані на території Шевченківського району м. Києва.

МІСЬКА МЕТОДИЧНА СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

19 жовтня 2018р. в ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбулося засідання міської методичної секції педагогічних працівників інформаційно-комунікаційних мереж (секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, касир-контролер, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, адміністратор, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення) на тему «Впровадження засобів інформаційно-комунікаційних технологій – запорука успіху формування майбутнього кваліфікованого робітника».

18 жовтня коледж вкотре відвідали польські партнери по проекту «Сонячний коледж»

 Відбулася робоча зустріч, за результатами якої польські друзі залишились задоволені станом реалізації поставлених завдань та підтвердили наміри щодо поєднання зусиль та подальшої співпраці у використанні технологій альтернативної енергетики.

БУДУЄМО ФУНДАМЕНТ КІБЕРБЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

18 жовтня в ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою і фізичною підготовкою» відбулася конференція і тренінг для адміністрації закладів професійної (професійно-технічної) освіти та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України щодо впровадження в освітній процес програм з кібербезпеки.

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Глибоке співчуття родинам

ПРИВІТАННЯ

до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2882
Перегляди статей
1488387

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK