1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ПРИВІТАННЯ до 95-ти річчя коледжу

 

Ювілейний радіовипуск "МИ УРАЇНЦІ"

  

 

Шановний Василю Сергійовичу!

Від імені Державного університету телекомунікацій засвідчую глибоку повагу та щиро вітаю педагогічний та студентський колектив з 95-ою річницею заснування Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою!

Висловлюю слова вдячності за Ваш внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи підготовки висококваліфікованих фахівців, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Ваш Коледж займає гідне місце серед професійних навчальних закладів нашої держави. У рамках Болонського процесу Ви успішно запроваджуєте європейські підходи до підготовки нової генерації інтелектуальної еліти нації.

З нагоди ювілею прийміть щирі вітання та побажання творчої наснаги й успіхів! Бажаю, щоб Ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців й надалі служили зміцненню нашої держави! А Ваші випускники добрими справами підтримували авторитет Вашого Коледжу!

Зичу великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у Вашій роботі!

Переконаний, що Ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції своєї «Альма матер» робити достойний вклад у розвиток освіти та держави.

 

З повагою ректор, доктор технiчних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України,
Народний депутат України І скликання,
Генерал-полковник                                                                                В.Б. Толубко

 

Бухгалтерська служба вітає

Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»
з 95-річчям

                Щиро вітаємо викладацький склад, співробітників та студентів із прекрасною ювілейною датою  95 - річчям від дня заснування ДНЗ «КПК ПВФП».

Завдяки жертовності,  патріотизму тисяч людей, які в різні часи пов’язали з військовим коледжем свою долю,  він завжди був і продовжує бути флагманом професійно - технічної  освіти України.

 Нам випала велика честь працювати і здобувати освіту в ДНЗ «КПК ПВФП», який виховав не одне покоління. Ми по праву можемо пишатися славетними традиціями та історією нашого навчального закладу.

Сьогодні наш колектив продовжує і примножує свої славні традиції попередників.

Віримо, що пройде сто, двісті, триста років, а ДНЗ «КПК ПВФП»  залишатиметься лідером серед  професійно - технічних навчальних закладів не лише України, а і світу.

Висловлюємо глибоку подяку і шану всьому колективу і зичимо успіхів у вихованні молоді і підготовки висококваліфікованих спеціалістів, від яких залежить майбутнє нашої країни. Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним.

 

 

 

Поздравление от Белых Людмилы (ВПУ №25)

 

Ваш колледж — огромное страны достояние,

 

Оно получило всеобщее  признание. 

 

И в нем почти  век обитают студенты, 

 

На сотни вопросов находят ответы!

 

Сегодня у Вас 95-й юбилей грандиозный, 

 

Пускай не столетний, но очень   серьезный.

 

Поздравить хотим от души мы всех вас,

 

Своими успехами радуйте нас!

 

Дерзайте, ни шагу назад,

 

Ведь вы для страны — ценнейший клад!

 

 

ЧАСТО ЗГАДУЮ…

 

Через деякі обставини в 2014 році я вимушена була лишити все: і домівку, і роботу, і налагоджений побут, і поїхати в нікуди. Сказати, що мені було важко – нічого не сказати. Я не зовсім розуміла, що мені робити.

Спочатку зустріч з Ладою Миколаївною, а потім з Василем Сергійовичем все змінило у моєму житті. Я отримала роботу, з головою поринула у неї,  почала спілкуватись з оточуючими людьми та відкривати дещо для себе корисне.

Активність і рух, який створює навколо себе директор, вражає. Мене приваблювало те, що слова і дії щодо поняття патріотизму – одновекторні. Нелегко працювати в колективі, де переважна більшість – особистості.

Вражає професійність Людмили Іванівни, яка вміло впливає на навчальний процес, охоплюючи увагою кожного учня, дає глибинні знання, по-материнськи ставиться до кожної життєвої проблеми.

Справжня мисткиня коледжу, перед якою хотілося б низько вклонитися,  Валентина Саідівна приголомшує вмінням створювати витвори мистецтва. Дизайн її аудиторії, де й учні дивують своєю творчістю, нікого не лишає байдужим.

Взагалі, переважна більшість колективу – творчі люди. Один Михайло Олександрович Слизьконіс зі своїм ставленням до поезії чого вартий!

Покорив мене також духовий оркестр. Дитяча самодіяльність у закладі – окрема, надзвичайно позитивна тема.

Близькими людьми для мене стали Ольга Михайлівна, Ярослава Іванівна, Людмила Валентинівна, Тамара Петрівна, Наталія Геннадіївна, Вадим Георгійович… Вибачте, якщо когось не назвала. Про всіх пам’ятаю, з деякими спілкуюсь. Вдячна за підтримку та набутий досвід.

Всіх, всіх, всіх вітаю з 95 річчям навчального закладу – дуже поважною датою. Бажаю колективу міцного здоров’я,  творчих успіхів, процвітання, кожному окремо – здійснення найпотаємніших мрій.

 

З повагою – Садаклієва Людмила Юріївна

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2882
Перегляди статей
1474076

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK