1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Динамічний крок. Проект "СОНЯЧНИЙ КОЛЕДЖ"

 За ініціативи та безпосередньої участі директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України  Миколи Кучинського 21 вересня відбулась робоча нарада у Київському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Нарада проводилася з метою  аналізу стану впровадження освітнього проекту, який у 2017-2018 році започатковано педагогічним колективом коледжу.

 

Зібрання відбувалось у майстерні-лабораторії систем відновлювальної енергетики, яку колектив коледжу модернізує власним коштом за  проектом, розробленим робочою групою коледжу з допомогою колег-освітян Польщі. План-графік модернізації затверджений  начальником управління закладів професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради, головою робочої групи Олегом Бондаренком.

За інформацією Ігоря Гірчака, у підтримку проекту та за сприяння МЗС Польщі, для коледжу формується гуманітарний вантаж навчального енергоакумулюючого обладнання.

Інноваційний освітній та енергозберігаючий проект презентував директор Василь Петрович. У обговоренні взяли участь: Катерина Мірошниченко – заступник директора департаменту; Віктор Паржницький – начальник відділу інституту модернізації змісту освіти, члени робочої групи коледжу. Проект передбачає два вектори розвитку:

  • започаткування професійної підготовки робітників широких кваліфікацій за професією "Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики"
  • використання енергозберігаючих технологій у професійних навчальних закладах столиці і всієї України з метою підвищення економічної ефективності їх роботи і, в майбутньому, енергетичної незалежності.

  Найближчим часом потрібно:

-        внести до ДК професій назву "Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики";

-        затвердити професійний стандарт (кваліфікаційну характеристику), з урахуванням потреб роботодавців;

-        завершити розробку та затвердити освітній стандарт;

-        завершити модернізацію майстерні-лабораторії (потрібно додатково близько 1,5 млн. гривень);

-        здійснити заходи щодо ліцензування професійної підготовки;

Вже зараз заклад розпочинатиме надання освітніх послуг з відповідних кваліфікацій, які не потребують наявності ліцензії. Необхідне для цього навчання та стажування педагогічні працівники пройшли у Польщі.

Закликаємо всіх небайдужих до участі у добрій справі. Треба приймати швидкі рішення та діяти ефективно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2882
Перегляди статей
1470187

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK