1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ТУРИЗМ ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

27 вересня 2018 року методична комісія діловодства, готельного господарства та туризму провела круглий стіл на тему: «Туризм як стиль життя сучасного суспільства». Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

       Це свято відзначається з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску до економіки світової спільноти та розвитку зв’язків між народами. У 2018 році Всесвітній день туризму проводився під гаслом «Туризм та цифрові трансформації».

Захід відкрила голова методичної комісії Корнілова Н.В. У своєму виступі вона підкреслила актуальність обраного здобувачами освіти професійного шляху, зазначивши, що за останні роки туризм став одним з найбільших та швидко зростаючих секторів світової економіки. Корнілова Н.В. ознайомила присутніх з сучасними тенденціями та прогнозами розвитку туристичної сфери до 2030 року.

В роботі круглого столу взяли участь учні груп 14-1 (професія «Агент з організації туризму») та Т-9 (професія «Майстер готельного обслуговування»). З доповідями виступили Виговська Анна, Смаглюк Антоніна та Деревянченко Анастасія. Учні поділилися своїми враженнями від подорожей Україною та закордоном, дали відповіді на запитання присутніх

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2882
Перегляди статей
1470192

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK