1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Підготовка в умовах підприємства

 

Інформація про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, молодших спеціалістів ПТНЗ м.Києва на 2018-2019 навчальний рік ДНЗ « Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

 

Інформація про обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів а молодших спеціалістів на 2018 рік

 

Інформація про розподіл випускників у 2017 році у розрізі професій ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

 

Адміністрація Державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» надає інформацію про організацію виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва учнів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

 

Адміністрація Державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» надає інформацію про організацію виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва учнів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

 

Виробнича практика   є обов’язковим елементом навчального процесу  учнів ПТНЗ. 

Підприємства незалежно від форм власності надають учням, слухачам ПТНЗ робочі місця або навчально-виробничі ділянки для проходження виробничого навчання чи виробничої практики відповідно до укладених із ПТНЗ договорів про навчально-виробничу практику (п. 2 Порядку № 992).

Базу практики визначають безпосередньо самі ПТНЗ, враховуючи пропозиції підприємств — замовників підготовки кваліфікованих робітників, а також місцевих органів виконавчої влади. Проте учням дозволено самостійно обирати для себе місце проходження практики (але таке місце слід узгодити з керівництвом ПТНЗ).

Між ПТНЗ та базою практики не пізніше двох тижнів до початку практики має бути укладено договір про надання робочих місць або навчально-виробничих дільниць для такої практики. Цей договір складається на основі типового договору, наведеного у додатку до Порядку № 992, і повинен містити основні положення такого типового договору.

Окремий договір про навчально-виробничу практику не укладається у випадку, коли всі його розділи включаються до загального договору про підготовку кваліфікованих робітників, що укладається ПТНЗ та підприємством — замовником підготовки кадрів.

Детальніше

Умови та особливості проходження виробничого навчання та виробничої практики


П О С Т А Н О В А від 7 червня 1999 р. N 992

 

Про Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту

 

Про затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах

 

Про затвердження Порядку працевлаштування випускників професійно-технічнихнавчальних закладів, підготовка якихпроводилася за державним замовленням

 

 Про запровадження 12-бальної шкали оцінювання навчальних досягнень учнів (слухачів) з професійної підготовки у професійно-технічних навчальних закладах

 

Посадова інструкція майстра виробничого навчання


Про затвердження Інструкцій з ведення журналів обліку теоретичного та виробничого навчання учнів професійно- технічних навчальних закладів


Рекомендації щодо проведення уроку виробничого навчання


Типи уроків та їх структура


Урок виробничого навчання у ПТНЗ

 

 

 

Адміністрація Державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» надає інформацію про організацію виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва учнів у ІІ семестрі

2017-2018 н.р.

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2882
Перегляди статей
1491629

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK